Darıca ADSM'de Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Devam Ediyor


      DARICA AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDE EVDE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HİZMETİ DEVAM ETMEKTİR

       Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Evde Sağlık Hizmetleri çerçevesinde Darıca, Gebze, Dilovası, Çayırova’da yatağa bağımlı hastalar ve engelli olup rahatsızlığı olan hastalara evde ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

       Bu çerçevede yatağa bağımlı hastaların ilk muayeneleri evlerinde gerçekleştirilerek bir değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Hastaya yapılacak işlem ev şartlarında yapılabilir ise gerekli malzemelerle bireyin evinde tedavi işlemi tamamlanırken, hastanın işlemi ev şartlarında yapılamaz ve hastanın fiziksel ya da zihinsel özrü nedeni ile tedavisinde ameliyathane şartları gerekiyorsa Genel anestezi altında diş tedavileri ücretsiz yapılmaktadır.

      Evde Sağlık Hizmetleri Sağlık Bakanlığımızla koordineli bir şekilde daha da geliştirilerek yürütülmekte ve hizmete ihtiyacı olan hastalarımıza en kısa sürede ulaşarak tedavileri gerçekleştirilmektedir. Evde Sağlık Hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız 444 38 33’ ü arayarak kolayca ulaşılabilir.

       Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak her şartta tüm hastalarımıza kaliteli ve nitelikli hizmet vermek için çalışmaktayız. Sağlıklı gülüşler dileriz.

 

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 2017